Podstawowe różnice między zwyczajnym i elektronicznym papierosem

epapierosy, liquidy do e-papierosa,

Pojawienie się papierosów elektronicznych zupełnie zmieniło postrzeganie nikotyny oraz palenia. Ludzie przekonali się, że spożywanie nikotyny nie musi być wcale szkodliwe dla nich samych oraz bliskiego otoczenia. Okazało się, że palenie może być dyskretne a wybór smaków jeszcze większy. Czy e-papieros przypadnie do gustu dotychczasowym palaczom?

Jak to uruchomić?

Działanie papierosa elektronicznego jest bardzo proste, podobnie jak jego budowa. To nieskomplikowane urządzenie elektroniczne służy do podgrzewania płynu z nikotyną. Użytkownik wdycha zatem oczyszczoną nikotynę a wynalazek nie wydziela praktycznie żadnego zapachu. Większość popularnych urządzeń zasilanych jest akumulatorkiem i posiada zabezpieczenie przed przypadkowym wyładowaniem. Przed użyciem należy odblokować baterię klikając szybko kilka razy na włącznik. Ten sam przycisk służy nam później do palenia. Papieros elektroniczny działa wyłącznie w momencie gdy naciśniemy na przycisk palenia. Jest to bardzo bezpieczne i intuicyjne rozwiązanie. Przed skorzystaniem z elektronicznego papierosa warto jednak zapoznać się z instrukcją jego działania.

Czym różnią się papierosy?

E-papieros nie wydziela żadnego zapachu, a palący nie wdycha trujących substancji smolistych. W urządzeniu podgrzewany jest wyłącznie płyn a do płuc użytkownika trafia oczyszczona nikotyna. Liquidy dostępne są w wielu konfiguracjach smakowych i mocy. Znajdziemy kilka rodzajów mocy oraz praktycznie nieskończoną ilość smaków do wyboru. Najpopularniejsze są oczywiście te przypominające zwyczajne marki papierosów. Każdy użytkownik wychwyci jednak różnicę w smaku pomiędzy zwykłym a elektronicznym paleniem. To zupełnie inne odczucia związane min. z obecnością w zwykłych papierosach  i procesie ich spalania wielu innych substancji.

Czy e-palenie będzie mi smakowało?papieros elektroniczny,

Palenie elektroniczne może być bardzo przyjemne a w dodatku zaspokaja głód nikotynowy równie skutecznie co zwyczajne papierosy. Większość użytkowników chwali sobie również atrakcyjne ceny tych produktów oraz łatwą dostępność wszystkich części oraz akcesoriów. E-palenie zdobywa coraz większą popularność i stało się powszechnie akceptowane. Nie oznacza to jednak kresu zwykłego palenia. Oba sposoby przyjmowania nikotyny znacząco się różnią. Można być pewnym, że tradycyjne wyroby z tytoniu w dalszym ciągu znajdą wielu amatorów. Nie zmienią tego rosnące ceny papierosów oraz ograniczenia prawne ich spożywania. Palenie papierosów jest niezwykle zakorzenione w naszej kulturze i chyba tak zostanie jeszcze przez długi czas.