Recenzja e-papierosów Halo Cigs

e-papieros

Halo oferuje kilka różnorodnych innowacyjnych linii produktów; elastyczne e-papierosy – jak G6 i większe, bardziej zaawansowane w stylu eGo, Triton. Te wysokiej jakości produkty osiągają bardzo dobre wyniki i są wyposażone w pełną gamę kolorów, akcesoriów i opcji modernizacji, ale Halo jest prawdziwym liderem na rynku, dzięki doskonałej linii amerykańskiej „soku dymnego”. Halo jest jedną z najlepszych firm jeśli chodzi o e-ciecz i o e-papierosy. New Jersey oparte na Halo Cigs nie jest tak duży, czy znany jako niektórzy producenci elektronicznych papierosów, ale jest zdecydowanym liderem w działach jakości i wydajności. W szczególności ich amerykańska e-ciecz jest powszechnie uważana za jedną z najlepszych branży. Ich innowacyjne smaki są naprawdę pyszne i zapewniają najlepsze połączenie pary i efektu „pieczenia gardła” – korzystają tylko z zatwierdzonych składników.

Jakość e-papierosa

Ich e-papieros jest doskonałej jakości. Firma oferuje dwa modele: lekki i elegancki G6 i większy, znacznie trwalszy Triton. Każdy z nich jest zaprojektowany dla nieco innych użytkowników. Oba modele posiadają szeroki wachlarz opcji, akcesoriów i uaktualnień. G6 jest wprowadzającym produktem Halo Cigs do e-palenia. Elektroniczny papieros jest dostępny w kilku różnych kolorach i stylach. Opcja tradycyjny, czyli biały e-papieros wygląda jak prawdziwy papieros tytoniowy, zapewnia powolnie ściemniające się LED. Możesz też wybrać z szerokiej gamy jasnych kolorów, z wbudowanymi bateriami metalowymi – w automatycznych lub ręcznych formatach. Chociaż zestaw startowy G6 zawiera 5 szt czarnych napełnionych kartomizerów, można w końcu kupić dopasowane kolorowe kartomizery, aby nadać swojemu e-papierosowi elegancki i monotoniczny wygląd.

Podsumowanie recenzji

papieros elektronicznyPuste kartomizery będzie można łatwo wypełnić e-cieczami, których Halo oferuje doskonały wybór, lub można kupić bardzo fajne „zbiorniki mini” Halo, aby jeszcze bardziej poprawić wygląd i wydajność G6. Jeśli chcesz, by e-palenie było proste, Halo oferuje osiem różnych ampułko-kartomizerów (Prime15, Tribeca, Turecki Tytoń, Torque5, HX3, Malibu, Mentol ICE, Belgijskie Kakao). Aby uzyskać idealną e-ciecz musisz jednak zadbać o najlepszy smak i produkcję pary i półfabrykaty do napełniania e-cieczy. Wybierz z ponad 20 opcji smaku i pełnego zakresu nikotyny (Ekstremalnie Wysoki – 24 mg, Wysoki – 18 mg, Średni – 12 mg, Niski – 6 mg). Mimo, że e-papieros G6 jest lekki i elegancki, w żaden nie sposób nie jest zaliczany do średnie „cigalike”. Nie tylko oferuje bowiem szeroki wachlarz akcesoriów i uaktualniających wyborów, ale również jest jednym z najlepiej funkcjonujących mini e-papierosów na rynku.