V2 e-papierosy – recenzja firmy

elektroniczny papieros

E-papierosy V2 szybko stały się jednymi z najlepszych marek na rynku – i nie bez powodu. Biorąc pod uwagę szeroką gamę stylów, ogromny asortyment smaków i pełną gamę akcesoriów, e-papierosy V2 zadowolą zarówno dorywczych, jak i poważnych e-palaczy. Czy wspominaliśmy już o najwyższej wydajności w branży i rozsądnych cenach? Powszechnie uważane za najlepsze (mini) e-papierosy na rynku, modele V2 mają znakomitą reputację wśród społeczności e-palaczy, wśród których wielu stało się wielkimi fanami właśnie tej marki. Elektroniczny papieros V2 jest znany z doskonałej wydajności, najwyższej jakości i bezawaryjnej pracy, naprawdę mało można zarzucić modelowi V2.

Historia e-papierosów V2

e-palenieE-papierosy V2 oferują szeroką gamę produktów i wybór stylów, w tym stali nierdzewnej, metaliczny niebieski lub zwykły czarny i biały akumulator. Produkty zyskały poparcie tysięcy klientów ze względu na ich stylowy i niekonwencjonalny wygląd, ale jeśli szukasz bardziej realistycznego projektu elektronicznego papierosa, może trzeba szukać gdzie indziej. Papieros elektroniczny V2 wyróżnia się praktycznie w każdej dziedzinie, co liczy się dla byłych palaczy. Jeśli chodzi o wydajność, to na pewno można powiedzieć, że V2 zapewnia najlepszą produkcję pary i najsilniejszy efekt „pieczenia gardła” z każdym mini elektronicznym papierosem w swojej klasie. Użyj V2 i poczuj jak tworzy się gęsta chmura pary, która dokładnie odwzorowuje wygląd prawdziwego dymu tytoniowego.

Jak zaciągać się papierosem?

Gładkie, ale potężne pociągnięcia zadowolą zarówno zwykłych użytkowników, jak i umiarkowanych i ciężkich palaczy. Oprócz doskonałej jakości e-palenia, e-papierosy V2 oferują szereg opcji wysokiej jakości, a także baterii. Wybierz automatyczną lub ręczną baterię i wybierz jeden z trzech różnych rozmiarów – Shorty (100 mm), Standard (110 mm) i Long (140 mm). Standardowa bateria zapewnia to, czego można oczekiwać od typowej baterii e-baterii – wystarcza bowiem na blisko 200 pociągnięć. Z kolei długa bateria zapewnia do 300 pociągnięć. Ale co tak naprawdę sprawia, że baterie są tak wielkie, to fakt, że są one regulowane na 4,2 V, a nie normalnych 3,7 woltów. Papieros elektroniczny używa tych samych standardowych kartomizerów, wytwarza cieplejszą parę, a oprócz tego przyczynia się do wysokiej wydajności. Dlatego cieszy się popularnością fanów na całym świecie, również w Polsce. E-papierosy oferują pełny zakres poziomów nikotyny (od 0% do 2,4%), a także dziesięć różnych wariantów smakowych. Wybierz jedną z trzech mieszanek tytoniowych (Red, Sahara i Kongres), trzech odmian miętowych (mentol, mięta pieprzowa i herbata miętowa), kilka słodszych pozycji (wanilia, czekolada, wiśnia) i kawy.